LACATUSI MECANICI DE ATELIER ITALIA

NEW STYLE INTERNATIONAL JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia New Style recruteaza lacatusi mecanici cu experienta in montajul mecanic al rezervoarelor si al cazanelor, al tubulaturii, al diferitelor componente pentru instalatii industriale, siderurgice, chimice, petrolchimice.

Angajatul va fi responsabil de construirea si montarea confectiilor utilizand desenele tehnice puse la dispozitie si respectand standardele de calitate si ordinea desfasurarii diferitelor etape pe care le implica procedura utilizata.

Locul desfasurarii contractului de munca va fi in ateliere din Italia.

Va puteti depune candidatura si la adresa de e-mail office@newstyle-jobs.ro specificand in subiect meseria pentru care aplicati.

CERINTE

-experienta de 5 ani in domeniu, munca in ateliere;
-cunostintele foarte bune de desen tehnic sunt obligatorii;
-cunostintele de limba italiana constituie un avantaj, precum si experienta anterioara in strainatate;
-deprinderi de rezolvare a problemelor;
-deprinderi tehnice;
-cunostinte temeinice de productie si procesare;

BENEFICII OFERITE

-salariu competitiv;
-tichete de masa;
-bonusuri in functie de realizari la evaluarea trimestriala;
-asigurari medicale si de securitate la locul de munca;
-cazare si transport in si din Italia gratuite;
-durata contractuala initiala de 6 luni cu posibilitatea prelungirii;
-consolidarea carierei intr-un mediu profesionist;

Societatea noastra isi desfasoara activitatea in plasarea fortei de munca in tara si in strainatate, in domenii diferite. Cu noi puteti deveni angajati ai unor companii internationale de succes, va puteti construi o cariera profesionala in medii competitive. Pentru detalii, va rugam sa accesati www.newstyle-jobs.ro