LACATUS EXPERIENTA MASINI DE ROLUIT TABLA

NEW STYLE INTERNATIONAL JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia New Style International Jobs recruteaza un lacatus mecanic cu experienta pe masini de roluit tabla pentru un contract de munca in Italia, in cadrul unei companii producatoare de componente si instalatii destinate industriei petroliere si siderurgice.

Principalele sarcini de lucru sunt:
-traseaza materialele in vederea debitarii si prelucrarii;
-executa deformarea plastica la rece a pieselor pentru obtinerea formelor si dimensiunilor cerute de proiect;
-intinde foaia de tabla din otel sau alte metale grele si insemneaza liniile de indoire si taiere.

Se va lucra pe masina roluit tabla mecanica pana in 28 mm grosime cu trei valturi, serie CA3, in vederea obtinerii tuburilor (drepte, conice) de mari dimensiuni (grosime pana in 30 mm, lungimea foii de tabla pana in 5000 mm). Masina are trei valturi actionate de motoare hidraulice, cu structura sudata electric pentru a asigura rigiditatea. Toate operatiile se realizeaza de la pupitrul de comanda, inclusiv controlul paralelismului si al inclinarii valturilor.

Puteti aplica direct pe adresa noastra de e-mail office@newstyle-jobs.ro specificand in subiect profesia.

CERINTE

-experienta pe masini de roluit tabla descrisa anterior;
-foarte bune cunostinte de desen tehnic;
-spirit organizatoric;
-spirit de lucru autonom;
-cunostintele de limba italiana constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

-salariu competitiv;
-cazare si transport in si din Italia gratuite;
-asigurari medicale;
-bonusuri in functie de performante.

New Style International Jobs activeaza pe piata romaneasca din 2004 ca agentie de selectie si plasare de forta de munca in tara si in strainatate, oferind contracte legale de munca in Italia, Grecia, Cipru, Norvegia pentru personal calificat sau necalificat in domeniile sanitar, industrie, constructii, ingrijire la domiciliu.