Joburi pentru ASISTENTE/ ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI in Italia

Global Recruting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Global Recruting, prin partenerii nostrii din Italia, ofera joburi in domeniul medical, pentru asistente/asistenti medicali.

Domeniu: - Asistente/Asistenti Medicali Generalisti. Exclus alte domenii.
Locatia: - ITALIA

Contract de munca: - nedeterminat.

Ec. AURA BUTIURCA,
Director General -Global Recruting,
Administrator - Departament IT JOB Global Recruting.
Firma acreditata de ITM Mures
prin Dovada nr. 32/2007
Sediul Central :
Adresa : Strada Mihai Viteazul Nr.10/2 Targu Mures, jud.Mures
(langa Univ. Petru Maior si Liceul Papiu)
Mobile Phone : 0040-740.368.331
Phone : 0040-365.424.408

Program de Lucru cu publicul pe perioada de iarna:
Luni - Vineri : 09.00 – 17.00
Sambata- numai urgentele.

CERINTE

Experienta:
- se incepe de la experienta, dupa caz, chiar imediat dupa absolvirea postliceala in domeniul medical. Cei care au deja o experienta, constituie un avantaj. Dar se accepta si fara experienta.

Limbi straine:
- limba italiana, obligatoriu, scris-vorbit-citit.
Nu se accepta limba engleza

- studii de postliceala in domeniul medical
asistente/ asistenti medicali generalisti
-varsta pana la 50 ani

BENEFICII OFERITE

Salarizare:
- in case de odihna- 1100 euro/luna
- in spitale private- 1300 euro/luna
- in spitale de stat- 1500 euro/luna
Se incepe din case de odihna si se ajunge in spitale de stat. Se lucreaza 160 ore/luna. Se ofera cazare, dar se achita personal de fiecare asistenta/asistent in parte. Chiria nu se retine din salariu, se achita personal, cazarea este pe numele fiecaruia.
Pentru cei interesati si care se califica conform cerintelor de mai sus, rugam contactati-ne pentru mai multe detalii. CV-uri numai in limba romana si limba italiana, format europass, obligatoriu.

Global Recruting - work and travel. Locuri de munca in strainatate in: FRANTA, CANADA, ANGLIA, IRLANDA, SUA. Locuri de munca pentru persoane cu studii superioare: INGINERI, ARHITECTI, INGINERI CONSTRUCTII, MEDICI. Departamentul HEAD HUNTING : Ai o pozitie de conducere in compania la care lucrezi ?! Poti ocupa o pozitie similara la o companie in strainatate... cautam de fapt - la creme de la creme - Cerul este limita... salarizarea de asemenea !!!! Locuri de munca in strainatate pentru: Asistente medicale, Soferi profesionisti, sudori, tamplari, muncitori constructii.