Instalator

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Instalator pentru o firma de constructii din Sudul Italiei.
Este nevoie de o persoana specializata in lucrul cu tevi/conducte industriale foarte mari si foarte subtiri (de exemplu pentru transportul apei sau gazului)

Perioada: 18 luni.

Nu se asigura cazare sau transport, dar se ofera suport pentru gasirea unei gazde la sosirea in Italia, cat si pentru deschiderea unui cont bancar.

Angajatul nu se poate transfera la alt contractor pe toata durata contractului, altfel va fi obligat sa plateasca suma de 2000 Euro angajatorului.

CERINTE

- Calificare in domeniu- persoana specializata in lucrul cu tevi/conducte industriale foarte mari si foarte subtiri (de exemplu, pentru transportul apei sau gazului);
- Experienta de lucru;
- Punctualitate;
- Indeplinirea sarcinilor de serviciu;
- Cunoasterea limbii engleze sau italiene la nivel conversational constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu: 1200 Euro
- Se asigura haine de lucru si echipamente de protectie.
- Concediul cauzat de accidente de munca se plateste integral in acord cu regula generala de 8h/zi.
- Concediile medicale se platesc dupa prima luna.

Romconsult International, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, este liderul regional in acest domeniu pentru zona de Sud-Vest a tarii. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta de-a lungul intregului lant de valoare.