Ingrijitoare de batrani la domiciliu

NEW STYLE INTERNATIONAL JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea New Style International Jobs recruteaza personal pentru plasarea in Italia ca ingrijitoare de batrani la domiciliu.
Locurile de munca sunt in partea de sud a Italiei (Sicilia) si presupun ingrijirea unei persoane in varsta la domiciul acesteia, supravegherea ei, pregatirea meselor, asigurarea igienei personale, dupa caz.

Pentru informatii suplimentare, va rugam sa ne contactati la numar de telefon 021 250 69 99 sau pe adresa de e-mail office@newstyle-jobs.ro

CERINTE

-experienta in ingrijirea la domiciliu constituie un avantaj;
-cunostintele de limba italiana constituie un avantaj; se asigura curs de incepatori pentru cei care nu vorbesc limba italiana;
-seriozitate

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit este de 600-650 euro pentru candidatii care nu cunosc limba italiana si nu au experienta in domeniu, 700-800 euro pentru candidatii care au cunostinte de limba italiana si experienta in ingrijire batrani/bolnavi, bonusuri in functie de realizari, cazare si masa asigurate de catre angajator, contract legal de munca pe un an.

Societatea noastra isi desfasoara activitatea in plasarea fortei de munca in tara si in strainatate, in domenii diferite. Cu noi puteti deveni angajati ai unor companii internationale de succes, va puteti construi o cariera profesionala in medii competitive. Pentru detalii, accesati www.newstyle-jobs.ro