INGRIJIRE BATRANI PADOVA-N

GLOBAL-NET, GRUP, International

05-07-2010 | EXPIRA LA 11-07-2010

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta Italia :Padova-PROGRAM GUVERNAMENTAL(SOCIAL)
Pozitia: ingrijitoare batrani
Salariu: 900 euro-1000 euro NET( in mana).
Cazare si masa : da ; la domiciliul persoanei pe care o are in ingrijire
Transport: nu
Durata contractului : minim un an ; posibilitate de prelungire fara alte taxe.
Sex: feminin
Experienta : preferabil da
Atributii: ingrijire batrani si usor menaj.
Varsta: 25-60ani.
Limba: cunostinte medii de italiana.
Aspect: ingrijit.

CERINTE

TRIMITETI CV+FOTO IN PICIOARE(NU SUNT ACEPTATE PERSOANELE SUPRAPONDERALE DE LA 100 KG IN SUS )
CHELTUIELI IN ROMANIA:
TAXA PROGRAM-300 EURO LA SOSIREA CONTRACTULUI DIN ITALIA,SEMNAREA SI RIDICAREA LUI in RO.NU SE PERCEPE NICI O TAXA PANA NU VA SOSESTE CONTRACTUL !
CHELTUIELI IN ITALIA 200 E(PT. ACTE, DEOARECE ESTE UN PROGRAM GUVERNAMENTAL-SALARIU VA ESTE VIRAT LA POSTA IN PADOVA SI SE RIDICA CU BULETINUL SI CU UN CARD SPECIAL PE CARE IL PRIMITI LA ANGAJARE, NU VA PLATESTE FAMILIA IN MANA);DIN 1 SALAR 100 E; DIN AL DOILEA 100 E SUNT PENTRU AGENTIA ACREDITATA DE GUVERN IN ITALIA CARE SE OCUPA DE DV PENTRU CONTINUITATEA LOCULUI DE MUNCA (IN CAZ DE DECES A PERSOANEI,DE PLECARE LA SANATORIU,ETC) SUNTETI DUSA LA ALTA FAMILIE, PE PERIODA NEDETERMINATA DACA DORITI SA RAMANETI.
ULTERIOR NU SE MAI PERCEP ALTE TAXE INDIFERENT DE PERIOADA DE MUNCA .

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANIA ARE 3 DOMENII DE ACTIVITATE:COMERT,PLASARE FORTA DE MUNCA,IMOBILIARE