INGRIJIRE BATRANI ITALIA

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave la domiciliu.
Efectuarea curateniei in casa familiei gazda, ajutarea la diverse activitati la bucatarie, diverse activitati casnice, ajutor la cumparaturi, si orice alte sarcini cerute de catre familie;

CERINTE

- nu se cere lb. italiana, dar cunoasterea acestei limbi constituie un avantaj la salariu.
- nu se cere experienta
- persoana trebuie sa fie amabila, rabdatoare, calma, comunicativa.

BENEFICII OFERITE

Alte informatii:

- preluare gratuita de la aeroport;
- consultanta pentru selectia celei mai potrivite familii angajatoare;
- monitorizarea candidatului pe toata perioada contractului;
- cazare si masa oferite de catre angajator;
- contract legal de munca pe perioada nedeterminta, asigurari sociale platite de angajator;
- plecare rapida, in maxim 1 saptamana;
- asigurare medicala platita de angajator;
- replasament gratuit la alta familie gazda (daca e cazul).

Costul programului:

A) Pentru persoanele cu lb. italiana la nivel conversational:
- 360 EURO - Comision agentie
- Biletul de avion sau autocar

B) Pentru persoanele necunoscatoare de limba italiana:
- 250 EURO - Comision agentie
- 360 EURO - Comision partener Italia
- Biletul de avion

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.