Ingrijire batrani Italia

Daniov Plasament s.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave, efectuarea curateniei in casa familiei gazda, ajutarea la diverse activitati la bucatarie, diverse activitati casnice, ajutor la cumparaturi, si orice alte sarcini cerute de catre familie

CERINTE

Firma de recrutare si plasare forta de munca in tara si strainatate cauta femei pentru ingrijit batrani in ITALIA.
Experienta : preferabil da
Atributii: ingrijire batrani si usor menaj
Varsta: 30-60ani
Limba: cunostinte medii de italiana
Aspect: ingrijit

BENEFICII OFERITE

- salariu 900 -1000 euro
- cazare si mancare asigurate
- plecari urgente

Firma de recrutare si plasare forta de munca in tara si strainatate.
Firma a fost infiintata in 2007 din dorinta de a veni cu ceva nou in Romania in domeniu recrutarii de personal.
In prezent avem locuri de munca in Franta, Marea Britanie, Belgia, Cipru, Italia.
Relatii la:
Mobil1: 0769466230
Fax: 0368466080
Email: daniovplasament@yahoo.com
Web site: www.daniovplasament.com