Ingrijire batrani in Italia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXEI DE MEDIERE DIN SALARIU

Euro Staff Solution selecteaza personal pentru asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave din azile si case de batrani din Italia.

Programul de lucru: full-time, 6 zile/saptamana.

Salariu oferit: 600 - 700 EUR/luna. Durata contractului de angajare: 6 luni

Alte bonusuri oferite angajatului:
- preluare de la aeroport;
- consultanta pentru selectia celei mai potrivite familii angajatoare;
- asistenta in vederea transportului pana la familie;
- cazare si masa oferite de catre angajator;
- plecare rapida.

CERINTE

CERINTE:
- nu este necesara niciun fel de experienta;
- nu este necesara niciun fel de calificare;
- nu este necesara cunoasterea limbii italiene, dar constituie un avantaj la salariul;
- nu este necesara calificarea de asistenta medicala, dar constituie un avantaj la salariu;
- personalitate prietenoasa si devotament in munca.