Ingineri Proiectanti CAD 3D

Sintech Engineering S.r.l Italia

Job expirat

RESPONSABILITATI

SINTECH ENGINEERING Srl, societate italiana lider in sectorul proiectarii Automotive/Powertrain si Industrial - www.sinteng.com - cauta ingineri proiectanti mecanici pasionati de sectorul AUTOMOTIVE pentru ai putea integra in propria echipa de proiectare pentru clienti de renume mondial.

CERINTE

- Experienta de cel putin 2 ani in domeniul tehnic;
- Bune cunostinte mecanice si de desen tehnic, prelucrare materiale/tolerante;
- Bune cunostinte CAD 3D preferabil: Catia V5 si/sau Unigraphics si/sau Pro/E;
- Disponibilitate pentru transfer in Italia
- Limba italiana si/sau engleza.

BENEFICII OFERITE

Retributie stimulanta in functie de competentele demonstrate pe parcursul selectiei care se desfasoara la sediul nostru din Bologna - Italia si activitatii la sediul clientului nostru, care garanteaza satisfactii si crestere profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

www.sinteng.com