INGINER CIVIL STRUCTURI -PROIECTARE INSTALATII INDUSTRIALE

PROGECO GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal – absolvent in inginerie civila , domeniul structurilor , de preferat cineva cu formare profesionala.
Se va ocupa de proiectare , analizare si dimensionarea instalatiilor in coordonare cu echipa interna .In plus, va avea responsabilitatea de a mentine relatiile cu Autoritatile Publice pentru diverse autorizatii de constructie.
Daca va fi necesar , va avea si rol de sef de lucrare ,urmarind diverse faze ale proiectului si efectuind inspectii in santier.
Tipul contractului: perioada determinate/la contract/la proiect
Contractul de munca se va face cu societatea SC ENGECO ROM SRL din Ploiesti , parte din grupul Progeco .

CERINTE

-Laureat in inginerie civila sau mecanica
-Constituie un avantaj o minima experienta intr-un post similar
-Cunostinte avansate in Autocad
-Bun cunoscator al limbii engleze
- Abilitati de organizare, rezolvarea problemelor şi flexibilitate
-Disponibil pentru deplasari
CV-urile se vor transmite numai in limba engleza, in caz contrar nu vor fi luate in considerare.

BENEFICII OFERITE

Retributia in raport cu standardul de piata si proportionata cu experienta profesionala a candidatului ales.

Progeco Grup este o societate de inginerie ,constructii si intretinere industrial,in plina dezvoltare.
Progeco Grup este pe piata de cca 32 ani cu o societati in Bulgaria si Romania.
Progeco este o companie tanara dinamica, in crestere pe piata de profil la un nivel inalt de copetivitate si intr-o continua cautare de tineri talentati,constienti ca valoarea principala a unei companii o reprezinta calitatea si propriile resursele umane.
Progeco isi desfasoara activitatea in domeniul Petrol&Gaz si energie Eoliana si Geotermica pentru clienti internationali importanti;in particular dezvolta urmatoarele activitati:
-Inginerie multidisciplinara
-Constructii skid-package si echipamente
-Inginerie si constructii de utilaje subpresiune
-Service