Hotel in ITALIA selecteaza CAMERISTE

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- sa curete camerele, holurile si alte incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie - sa curete si sa dezinfecteze baile;
- sa schimbe asternuturile in camere;
- sa schimbe sapunuri, sampoane, geluri de dus, prosoape, precum si alte produse necesare.

CERINTE

- persoane dinamice, serioase, dornice de munca;
- limba italiana si experienta nu sunt necesare insa pot constitui un avantaj;
- selectiile incep in luna martie.

BENEFICII OFERITE

- contract legal de munca;
- salarizare atractiva + tipsuri;
- cazarea si masa sunt asigurate, in mod gratuit, de catre angajator;
- asigurarile sociale sunt platite de catre angajator;
- preluare de la aeroport.

Costul programului:
- 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar.
- 360 EURO - Comision agentiei noastre (se achita dupa sustinerea interviului si obtinerea ofertei de munca)
- 480 EURO - Comision partener Italia
- Biletul de avion

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca. .