Femei ingrijire batrani Italia

ACCESM$MBR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

OFERTA INGRIJITOARE BATRANI ,COPII –ITALIA—LOCATIA ROMA

---Femei cu varsta maxima de 60 de ani
---Salariu 650—850 euro nett/luna in functie de experienta si cunoasterea limbii italiene
---Cazarea si masa asigurate la domiciliu pers pe care o are in ingrijire
---Contract munca intre 6luni –si 3 ani conform legilor italiene
---Program 8 ore/zi . 6 zile/saptamana, o ora pauza de masa
---Asigurari sociale si medicale platite de angajator
---Se cere minim de experienta la ingrijire batrani (copii)
---Minime cunostinte de limba italiana
COSTURI :
--200 RON FISA INSCRIERE ACCEPT PLECARE
--200 EURO COMISION MEDIERE LA SEMNAREA CONTRACTELOR DE PLECARE
--TAXA si comision agentiei italiene 300 EURO SE ACHITA LA SOSIREA IN ITALIA PENTRU INTOCMIREA ACTELOR CONFORM LEGILOR ITALIENE –CODICE FISCALE—
PLECARE IMEIDATA !
OBSERVATII :
Pana la ocuparea postului de munca, aplicanta, v-a avea asigurata cazarea si masa din partea agentiei italiene, si in cazul in care aplicanta nu se acomodeaza la locul de munca, aceasta se poate intoarce la agentie unde v-a avea asigurata cazare si masa pana la obtinerea altui loc de munca adaptabil aplicantei
Pentru detalii despre fisa de inscriere, participare si aplicare, trimiteti e- mail la adresa

accesjobs@gmail.com
Sau sa sunati la urmatoarele telefoane :
Mobil : -0749.119.868---0766555137

CERINTE

femei cu varsta maxima 60 ani apta de munca , clinic sanatoasa, fara antecedente penale serioasa, curata

BENEFICII OFERITE

cazare si masa asigurata de angajator, vacante

Agentie de recrutare si plasare forta munca strainatate ,acreditata de Ministerul Muncii care are colaborari directe cu angajatorii straini pentru agricultura, hotelier-restaurant. industrie, etc