FEMEI CAMERISTE ITALIA SI INGRIJIRE BATRANI

ACCESM & M.B.R. SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

OFERTA CAMERISTE si INGRIJIRE BATRANI , –ITALIA—LOCATII ROMA ,NAPOLI, PADOVA
---Femei cu varsta intre 19-50 de ani
---Salariu700—900 euro nett/luna in functie de experienta si cunoasterea limbii italiene
---Cazarea si masa sunt asigurate de angajatorul strain
---Contract munca 3,6,12 luni cu posibilitate de prelungire conform legilor italiene
---Program 8-10 ore/zi . 6 zile/saptamana, o ora pauza de masa
---Asigurari sociale si medicale platite de angajator
---Se cere minim de experienta
---Minime cunostinte de limba italiana
COSTURI :
--200 RON FISA INSCRIERE ACCEPT PLECARE
--200 EURO COMISION MEDIERE LA SEMNAREA CONTRACTELOR DE PLECARE
--TAXA si comision agentiei italiene 300 EURO SE ACHITA LA SOSIREA IN ITALIA PENTRU INTOCMIREA ACTELOR CONFORM LEGILOR ITALIENE –CODICE FISCALE
PLECARE 20 APRILIE, 30 APRILIE 2011 ,SI 10 MAI
Pentru detalii despre fisa de inscriere, participare si aplicare, trimiteti e- mail la adresa

italiajobsinternational@gmail.com

Sau sa sunati la urmatoarele telefoane :
Mobil : -0749.119.868---0766555137

CERINTE

FEMEI CU VARSTE CUPRINSE INTRE 20 SI 60 ANI APTE DE MUNCA, CLINIC SANATOASE FARA ANTECEDENTE PENALE
EXPERIENTA SI LIMBA ITALIANA CONSTITUIE UN AVANTAJ DAR NU SUNT OBLIGATORII

BENEFICII OFERITE

CAZARE SI MASA ASIGURATA DE ANGAJATOR, CONTRACTE DE MUNCA, CODICE FISCALE,

Agentie de recrutare si plasare forta munca strainatate ,acreditata de Ministerul Muncii care are colaborari directe cu angajatorii straini pentru agricultura, hotelier-restaurant. industrie, etc