drujbist

SC RENTACRED ALI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatii selectati pentru a ocupa cele 5 posturi vacante se vor ocupa cu taiere material lemnos , copaci intregi, etc, functie de cerintele angajatorilor.
Rugam ca, pentru detalii privind oferta si inscrierea la program sa accesati pagina de oferte de munca a companiei:www.rentacred.webs.com.

CERINTE

experienta la taierea copacilor/materialului lemnos folosind drujba;
-limba italiana nivel minim;
-seriozitate
-disponibilitate pentru munca
-conditie fizica foarte buna(munca grea)
lipsa antecedente penale.
*Candidatii care nu fac fata conditiilor impuse de angajator vor fi repatriati si vor suporta cheltuielile aferente.

BENEFICII OFERITE

-cazare asigurata;in prima luna, la instalare se va achita o garantie de 300 euro, nereturnabila
-masa asigurata
-asigurari sociale si medicale platite de angajator;
Salarizarea este functie de cantitatea de material lemnos procesata: 50 eurocenti/100 kg. lemn taiat.

Firma specializata in selectia si plasarea fortei de munca in tara si strainatate