Ingineri Proiectanti Mecanici

Sintech Engineering S.r.l Italia

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cum vezi viitorul tau profesional? Sintech Engineering, societate primara de Inginerie, cauta URGENT cei mai buni ingineri proiectanti in sectorul automotive:

CERINTE

1) GERMANIA – Ingineri Proiectanti Experti CHASSIS/Automotive (Rif.109-19/Ge).

2) ITALIA (Modena) – Ingineri Proiectanti Experti MOTOARE si SISTEME INTEGRATE pentru motoare (rif.109-19/Mo)

3) ITALIA (Bologna) – Ingineri Proiectanti – MOTOCICLETE STRADALE experti in prelucrarea pieselor turnate (rif.109-19/Bo).

BENEFICII OFERITE

Sintech ofera retributie stimulanta celor mai buni proiectanti si:
- Asigurare de sanatate;
- Abonamente pentru activitati sportive in timpul liber;
- Crestere profesionala sigura la unele dintre cele mai prestigiose marci din lume auto si moto.

Daca te simti potrivit pentru aceasta responsabilitate poti trimite CV-ul la urmatoarea adresa de e-mail:laura.bolca@sinteng.com indicand referinta pentru pozitia specificata.

Te vom contacta repede!

DESCRIEREA FIRMEI

www.sinteng.com