DESENATOR TEHNIC

NEW STYLE INTERNATIONAL JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia New Style recruteaza desenatori tehnici cu experienta pentru contracte de munca in Italia, in cadrul unei companii internationale producatoare de tubulatura si subansamble de mari dimensiuni destinate industriei petrochimice.

Sarcinile de lucru vizeaza realizarea si completarea foilor de lucru pentru Biroul tehnic, utilizand programul CAD.

CERINTE

-cunostinte medii de limba italiana;
-cunostinte foarte bune program CAD;
-experienta profesionala in domeniu de minim 5 ani;
-certificare profesionala in domeniu;
-spirit organizatoric

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant;
-transport gratuit in si din Italia;
-cazare gratuita;
-asigurare medicala

Societatea noastra isi desfasoara activitatea in plasarea fortei de munca in tara si in strainatate, in domenii diferite. Cu noi puteti deveni angajati ai unor companii internationale de succes, va puteti construi o cariera profesionala in medii competitive. Pentru detalii, accesati www.newstyle-jobs.ro