CULES CAPSUNI

GLOBAL-NET, GRUP, International

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

OFERTA ITALIA BOLZANO

ORAS: Bolzano

JOB: Cooperativa angajeaza personal feminin cu contract de munca sezonier italian pentru munca in agricultura dintre care culegerea de capsuni, zmeura si cirese situata pe campuri in provincia Bolzano in perioada mai septembrie

Locuri de munca 50

CALIFICARE: Nu se cere ( minima experienta in domeniu)

SALARIU: salariul net va fi de 4euro /ora, intotdeauna subordonat numarului de casete culese (considerand ca standardul este de 6 casete pe ora, adica 0.70 euro /caseta de capsuni ce cantareste 2 kg).

DATA PLATII SALARIALE: Salariul va fi platit catre angajat o singura data pe 10 ale lunii in curs, reprezentant salariul pe luna ce a trecut, iar pentru prima luna de munca, pentru acele persoane care au nevoie de bani, li se va da un avans din salariu pentru achizitionarea de mancare, haine sau alte obiecte de uz personal, in asteptarea primului salariu.
In cazul in care persoana ar dori sa renunte la contract inainte de data scadenta,va trebui sa astepte plata salariala , pe data de 10 ale urmatoarei luni, sau salariul le va fi trimis in tara cu cheltuielile aferente suportate de catre angajat
PROGRAM DE LUCRU: 8h

CAZARE: asigurata de angajator

MASA: nu este asigurata

TRANSPORT: Romania Italia asigurat de angajator (contra cost din primul salariu)

ASIGURARI MEDICALE: DA

ASIGURARI SOCIALE: DA

LIMBI STRAINE: Nu se cer.

SEX: Femei

VARSTA: 20-45 ani

INFORMATII SUPLIMENTARE:0743.133.675(L-V=10:00-20:00;S=10:00-16:00)
SE TRIMITE COPIE SCANATA DUPA BULETIN PE ADRESA DE MAIL: office_globalnetgrup@ymail.com PENTRU A PUTEA ANGAJATORUL SA FACA SI SA TRIMITA CONTARCTUL DE MUNCA PLUS UN TELEFON DE CONTACT.

COMPANIA ARE 3 DOMENII DE ACTIVITATE:COMERT,PLASARE FORTA DE MUNCA,IMOBILIARE