CROITOREASA SPECIALIZATA - ITALIA

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

OBIETTIVO LAVORO ANGAJEAZA IN ITALIA

CROITORESE SPECIALIZATE

- pentru realizarea de mostre vestimentare (piese unicat distribuite de societatea producatoare potentialilor clienti)
Se ofera salariu avantajos si contract pe min. 6 luni.

CERINTE

- capacitatea de a realiza intreaga piesa vestimentara (primind materialul taiat si fisa tehnica corespunzatoare)
- experienta in croitorii sau case de moda in care s-au realizat rochii de mireasa sau imbracaminte pentru teatru reprezinta un avantaj
- cunostintele de baza ale limbii italiene constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- salariu net 1000 Euro
- 250 Euro pentru acoperirea costurilor de cazare
- o masa pe zi gratuita

Obiettivo Lavoro Romania srl , parte a celui mai mare grup italian de gestiune a resurselor umane - Obiettivo Lavoro SpA - este autorizata pentru desfasurarea de activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate