CNC Operatori

Sc Tomasi Resurse Umane SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Tomasi Resurse Umane cauta cu plecari urgente : CNC operatori
- calificare in domeniu
- experienta minima de 3 ani in lucrul cu masina de tip FANUC, MASATROL, SIEMENS and HEIDENHAIN
- capacitatea de a intelege si citi desene tehnice
- lb italiana la nivel conversational este obligatorie

CERINTE

Responsabilitati :
- regleaza si opereaza masina CNC
- asigura realizarea pieselor in conditiile dimensionale si de calitate solicitate prin desen
- verifica periodic buna functionare a masini si este direct raspunzator de intretinerea zilnica a echipamentului
- raspunde direct de calitatea produselor

BENEFICII OFERITE

Bonusuri:
- salariu atractiv la nivel occidental
- contract si carte de munca in Romania
- mediu de lucru occidental
Ptr mai multe informatii sunati la: 0368004040

Sc Tomasi Resurse Umane. este o societate care se ocupa cu recrutarea si plasarea fortei de munca atat in tara cat si in strainatateA fost constituita cu scopul de a oferi siguranta unui loc de munca pentru romanii care isi doresc un partener ideal in obtinerea unui job. Noi reprezentam mai mult decat o simpla oportunitate . Spune –ne ce stii sa faci si iti oferim diverse posibilitati in Italia !!! Avantajele pentru tine:salariul la nivel italian, seriozitate maxima, contract si carte de munca in Romania.