Cautam Asistente Medicale / Infirmiere / Menajere

COLDLINE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie acreditata cautam asistente medicale, infirmiere, ingrijitoare, baby-sitter nu se cere experienta pentru munca in Anglia, Spania, Franta si Italia in Case rezidentiale pentru ingrijire batrani. Salarii incepand cu 1900 euro.

CERINTE

Salariu intre 1900-2800 euro/lunar,transport,cazare si masa asigurate.
Pentru inscriere (obligatorie), daca doriti sa va procesam dosarul, sa va facem oferte si sa va prezentam candidatura angajatorilor, va rugam trimiteti CV la adresa asistentemedicale@gmail.com

Firma noastra se ocupa in principal cu plasarea fortei de munca in strainatate in diverse domenii precum medical (referire se face la asistente medicale), ingrijire varstnici.
Agentia de plasare incearca intr-un termen cat mai rapid de la preluarea datelor unui candidat sa-l lanseze pe piata muncii din strainatate. Tot noi incercam sa obtinem pentru candidati nostri conditii cat mai bune de lucru la un nivel european si salarii satisfacatoare.