Cameriste (FARA COMISION)

TOMASI GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tomasi Group angajeaza cameriste cu experienta in domeniu, pentru hoteluri din partea de nord a Italiei (zona Verona). Perioada de lucru: sezonul estival.

Responsabilitati:
- sa curete camerele, holurile si alte incaperi, manual sau folosind echipament de curatenie;
- sa curete si sa dezinfecteze baile;
- sa schimbe asternuturile in camere;
- sa schimbe sapunuri, sampoane, geluri de dus, prosoape, precum si alte produse necesare.

CERINTE

- persoana serioasa, organizata;
- experienta anterioara de munca in Italia, ca si camerista sau curatenie spatii office;
- cunostiinte de limba italiana/germana.

BENEFICII OFERITE

- NU PERCEPEM COMISION;
- se acorda repaus saptamanal, masa si cazare;
- salariu: 1300 euro, net.

Tomasi Group este o companie romaneasca, cu patronat Italian, cu peste 1000 de angajati in toata Europa, cu locatii in Brasov, Leeds, Milano, Paris, Frankfurt si Sofia, prezenta pe piata fortei de munca din Europa din 1995.