BUCATARI ,BARMANI -OSPATARI, CAMERISTE-ITALIA

SC DOMOPAN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent de munca temporara angajeaza Bucatari, Ospatari, Barmani, Cameriste - Personal hotelier pentru hoteluri si restaurante in Italia,TRENTO cu contract de munca pe perioada determinata de minim 6 luni cu prelungiri successive sau angajare directa din partea utilizatorului.

CERINTE

- Cunoasterea limbii italiene la un nivel AVANSAT;
- Experienta minima in domeniu;
- Fara antecedente penale ( se solicita cazier judiciar);
- Persoana sociabila, rabdatoare, adaptabila, amabila, apta de munca;
- Poate constitui avantaj daca detine diploma in domeniu.

BENEFICII OFERITE

1. Salariu motivant plus sporuri conform legislatiei in vigoare.
2. Cazare gratuita;

Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu in Bucuresti.

DESCRIEREA FIRMEI

Agent de munca temporara autorizat de Ministerul Muncii