Bona interna Milano (Italia)

Bona Familia

Job expirat

RESPONSABILITATI

- varsta:40 - 50 ani - prezentabila;
- nefumatoare,fara probleme familiale(sa aibe copii)sau alte obligatii,;
- sanatoasa (clinic);
- pregatire profesionala/calificare si experienta :educatoare,invatatoare,profesoara,psiholog;
- igiena personala si la locul de munca;
- discretie,rezistenta la stres si la efort fizic;
- calma - dar nu inceata;
- responsabila;
- serioasa - dar vesela ;
- atenta la detalii;
- devotament si discretie (clauza de confidentialitate);
- maleabila (fiecare casa/ocupanti are/au preferintele si nevoile proprii la care trebuie sa se adapteze);
- disponibila si pentru alte activitati (curatenie,calcat,bucatarie,etc.)

CERINTE

- cunostinte limba italiana sau greaca;
- carnet de sofer;
- cunostinte utilizare computer;
- cunostinte minime psihologia copilului;
- sportiva;
- disponibilitate contract 2-5 ani;
- recomandare de la locurile de munca anterioare

BENEFICII OFERITE

Salariu 1.000 euro net +( transport, cazare, masa)+ 1 luna vacanta platita /an - 2 etape cate 15 zile

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare personal domestic
www.bonafamilia.ro