Barmanita/ospatarita - ITALIA

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Domeniu : - Hotel-Restaurante
Locatia locului de munca : - Italia(Sardenia)
Experienta preferata : - 0 luni
Program de lucru : - 8-10 ore/zi, 6 zile/sapt
Perioada de valabilitate : - 23/05/2008 — 04/06/2008
Data expirari ofertei : - 30/05/2008

CERINTE

Cerinte de limba : Italian ( Intermediar )
Varste preferabile : 18 - 30 ani
Educatie ceruta : NU
Descriere : preparea/servirea diverselor bauturi alcoolice/nealcoolice existente in meniu, alte responsabilitati cerute de acest job
Daca job-ul necesita o anumita licenta/calificare, va rugam descrieti : NU
Cerintele jobului : - cunoasterea limbii italiene la un nivel de comunicare
- nu este necesara experienta/calificare, ci doar dorinta de a munci, invata si de a se adapta cerintelor de lucru
Programul de lucru : 8-10 ore/zi, 6 zile/sapt

BENEFICII OFERITE

Durata contractului de angajare : 12 luni
Transport asigurat : nu
Cazare asigurata : da
Masa asigurata : da
Salariu oferit : 700euro net/luna
Data la care trebuie sa soseasca noul angajat : 04/06/2008
Alte bonusuri oferite angajatului : - camera nu se imparte cu alte colege de munca

ALTE DETALII :
- ziua libera nu este Duminica, ci Marti sau Joi
- contract legal de munca
- locatia este intr-un prestigios bar de zi din Sardenia, locatia este superba

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare programe de schimb cultural si joburi in cele mai diverse domenii de activitate si tari.