BABYSITTER familie Roma

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXELOR DE MEDIERE DIN SALARIU !!!

URGENT! Familie din ITALIA, selecteaza o persoana - pentru babysitting.

Familia este compusa din patru persoane,tatal,bunica si doi copii. Va trebui sa se ocupe de menajul zilnic si sa insoteasca copii pana la autobuzul care –i duce la scoala.

Principalele RESPONSABILITATI constau in:
-a ingriji copii familiei gazda, de a-i duce si aduce de la scoala sau gradinita, dupa caz, de a-i hrani, de a va juca impreuna cu ei si de asemenea de a face menaj usor in casa, adica sa stergeti praful, sa dati cu aspiratorul, lucruri pe care oricum le faceti si acasa.

Program de lucru:10-12 ore/zi;6 zile/saptamana;

SE OFERA:

- contract legal de munca pe perioada nedeterminata;
- cazarea GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- asigurari sociale platite de catre angajator;
- plecare urgenta.

CERINTE

- se cere italiana la nivel conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj;
- personalitate placuta si prietenoasa, muncitoare si serioasa.

Documente necesare pentru inscriere:
- CV in engleza (se va utiliza aplicatia online disponibila pe site);
- o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office (se pot incarca direct pe site, completand formularul de aplicare disponibil);
- copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- cazier judiciar;
- adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- copii xerox dupa toate diplomele de studii.

BENEFICII OFERITE

COSTUL PROGRAMULUI:

A) Taxa de procesare a dosarului : 360 RON – se plateste la semnarea contractului de mediere.

B) Taxa de mediere - In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care considerati ca va avantajeaza mai mult:

- VARIANTA 1: 270 EURO – Se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.
- VARIANTA 2: 324 EURO - Se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea din tara.
- VARIANTA 3: 432 EURO - Se plateste din primul castig salarial.
- VARIANTA 4: 540 EURO - Se plateste in 3 rate lunare, din castigul salarial, cate 180 EURO / luna.

+ Taxa plasament: 300 Euro (platibili la partenerul din Italia, in momentul in care ajungeti in ITALIA).

C) Bilet de avion.