baby-sitter, menajere, ingrijire batrani, cameriste, ospatarite-Italia

SC RENTACRED ALI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile difera in functie de pozitia pe care doriti sa lucrati.
Pentru postul de ingrijitoare femei este necesara multa rabdare , grija la medicatia prescrisa, multa rabdare si intelegere, intrucat intreaga zi este necesar sa o dedicati persoanei batrane, si in anumite cazuri bolnava sau neputincioasa.
Pentru candidatii care opteaza sa lucreze ca baby-sitter, afectiunea fata de copii este o conditie esentiala.Nu se cer aptitudini deosebite doar cele absolut necesare unei mame pentru a-si ingriji propriul copil.
Pozitia de menajera implica munca pe parcursul unei zile intregi, curatenie in toate camerele casei, atentie mare la detalii si cerintele specifice ale familiei unde candidatul este repartizat
Detalii privind modul in care va inscrieti , costurile programului puteti afla pe site-ul firmei:www.rentacred.webs.com

CERINTE

Nu se cere experienta.Posturile nu necesita clificare, doar abilitatile specifice unei bune gospodine, mama,.
Se cere maxima seriozitate, oferta se adreseaza persoanelor dispuse sa munceasca in conditii grele.
Nu se accepta persoane cu antecedente penale.
Cunoasterea limbii italiene este necesara, sunt posturi care implica interrelationare.

BENEFICII OFERITE

angajatorul ofera:cazare, masa, asigurare sociala, asigurare medicala.
Nu se asigura transport.
Salariul se plateste o data pe luna, in data de 30.
Se lucreaza 10 ore/zi, 6 zile/saptamana,
Salariu:intre 600-850 euro/luna, functie de nivelul de cunoastere a limbii italiene.

Firma specializata in selectia si plasarea fortei de munca in tara si strainatate