AZIL de BATRANI din ITALIA selecteaza INFIRMIERI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXELOR DE MEDIERE DIN SALARIU !!!

DESCRIERE:
AZIL de BATRANI din ITALIA - ROMA selecteaza INFIRMIERI cu experienta

Principalele RESPONSABILITATI (se ocupa in principal cu asigurarea confortului batranului asistat):
- asistarea alimentatiei si administrarea alimentelor acestuia;
- acordarea ingrijirilor igienice (imbaiere);
- mobilizarea si transportul;
- supravegherea starii de sanatate;
- respectarea si aplicarea prescriptiilor medicale;
- acordarea primului ajutor;
- gestionarea resurselor alocate;
- asigurarea conditiilor igienico-sanitare,
- completarea fisei de ingrijire a persoanei asistate, etc.

CERINTE

CERINTE:

- se cere experienta in domeniu;
- NU se cere limba italiana insa constituie avantaj;
- persoanele selectate trebuie sa fie muncitoare, rezistente la munca si la program prelungit, comunicative, zambitoare, profesioniste si politicoase cu bolnavii, colegii si rudele bolnavilor.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:

- contract legal de munca;
- salariul: 700 EURO/luna;
- cazare GRATUITA;
- masa GRATUITA (2-3 mese/zi);
- plecare rapida;
- asigurare medicala platita de angajator.

COSTUL PROGRAMULUI:

A) Taxa de procesare a dosarului: 360 RON – se plateste la semnarea contractului de mediere.

B) Comision agentie - In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care considerati ca va avantajeaza mai mult:

- VARIANTA 1: 270 EURO - Se plateste la momentul inscrierii, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program. (PROMOTIE: Persoanele care achita pana la 15 OCTOMBRIE 2013 beneficiaza de o SUPER-REDUCERE, platind doar 220 EURO)

- VARIANTA 2: 432 EURO - Se plateste din primul castig salarial.
- VARIANTA 3: 540 EURO - Se plateste in 3 rate lunare, din castigul salarial, cate 180 EURO / luna.

C) 300 EURO - Comision partener Italia.
D) Biletul de avion.