ASISTENTI MEDICALI

METROCOM CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistente si asistenti medicali pt. azile de batrani si spitale din Milano si orase invecinate.

-Se ofera salariu de 1.150 E / luna;
-Cazarea si masa sunt asigurate de catre angajator;
-Contract pe perioada nedeterminata.

CERINTE

Disponibilitate imediata de a pleca in Italia

BENEFICII OFERITE

Firma noastra NU percepe comision sau alte taxe.

IN CAZUL IN CARE AVETI RECUNOASTEREA PUTETI PLECA IN ~2 luni de zile sa lucrati in Milano.

IN PLUS firma noastra va ofera contract de munca individual pe perioada NEDETERMINATA care va aduce numeroase beneficii ca de ex. credit de la banci din Italia sau Romania.

Se ofera, deasemenea, al 13-lea salariu, 24 de zile concediu pe an, toate asigurarile sunt suportate de angajatorul italian.

In cazul in care aveti doar Declaratia de valoare firma noastra va va obtine intr-un timp foarte scurt Recunoasterea de la Ministerul Sanatatii din Italia FARA a va percepe comision.

Transportul catre Italia este asigurat de catre angajator cu avionul.

Veti primi, pana la plecarea in Italia, gratuit, material educational pentru a va imbunatati cunostintele de limba italiana.