asistente medicale-medicina generala

SC RENTACRED ALI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistentele recrutate vor lucra in spitale din Italia dupa ce, in prealabil ,vor obtine atestatele profesionale necesare in aceasta tara.
Pe toata perioada cuprinsa intre venirea in tara gazda si obtinerea atestatului profesional asistentele pot obtine venituri lucrand ca si ingrijitoare pentru batrani.

CERINTE

-experienta si disponibilitate de a calatori in interes de serviciu ,atat in tara cat si in strainatate;
-calificarea profesionala de asistente medicina generala, dovedita cu certificate de studii, diplome;
-seriozitate;
-cunoasterea limbii italiene reprezinta un avantaj.
Doar aplicantii care intrunesc aceste minime conditii vor fi contactati pentru interviu.Nu se accepta alta specializare decat in medicina generala.Angajatorul nu achita costul transportului, masa si cazarea.Anuntul este valabil pentru candidati din Romania si strainatate.

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant-1,450Eur
-posibilitatea de a evolua in cariera prin absolvirea gratuita a aunor cursuri in specialitate, in Italia.

Firma specializata in selectia si plasarea fortei de munca in tara si strainatate