ASISTENTE MEDICALE ITALIA

SC RENTACRED ALI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ASISTENTE MEDICALE-ITALIA
SALARIU-1500 EURO
CAZARE ASIGURATA

CERINTE

Pentru a initia colaborarea cu noi candidatii trebuie sa prezinte copia traducerii in italiana si apostilata a urmatoarelor documente:
1. titlul de studiu(diploma de absolvire asistent medical)
2. autorizatia de libera practica
3. certificatul de conformitate emis de Ministerul Sanatatii din Romania
4. certificat care atesta experienta de munca in forma de foaie cu antet a angajatorului cu semnatura si stampila lui. Se indica perioadele de munca si o scurta descriere a responsabilitatilor candidatului in acel post. Se accepta drept experienta de munca doar perioada dupa obtinerea titlului de studii
5. act care atesta participarea candidatului la minim 4600 ore de cursuri in timpul invatamantului + orele de practica

BENEFICII OFERITE

Compania va ofera asistenta juridica pentru a putea obtine din numele Dvs. Certificatul de Recunoastere de la Ministerul Sanatatii din Italia. Candidatul trebuie sa cunoasca limba italiana. .

DESCRIEREA FIRMEI

socitate de selectare si plasare forta de munca