ASISTENTE MEDICALE ITALIA

EUROLIFE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:
Posturi ASISTENTE MEDICALE / ASISTENTI MEDICALI in cadrul clinicilor private / spitalelor din Italia.
Timp de lucru: 8 ore minim / schimburi. Se vor face ore suplimentare in fucntie de disponibilitate.

Salarizare : 1200-1400 E / luna salariul de baza net
Aproximativ 40 ore saptamanal.
Durata: contract minim 6 luni.
Cazare oferita: Conditiile de cazare depind de fiecare spital in parte . Costul chiriei este suportat de catre angajat, aproximativ 200-300 Euro luna
Masa asigurata in functie de Clinica/spital.

Responsabilitati: Specifice postului.

CERINTE

- Detin diploma de asistenta medicala.
- Cunosc limba ITALIANA - limbaj de specialitate
- Nu au cazier judiciar
- Detin Certificat de Conformitate de la Ministerul Sanatatii sau pot obtine acest certificat.
- Consituie avantaj detinerea IPASVI de la sau Recunoastere de la Ministerul din Italia -astfel angajarea se va face imediat.

BENEFICII OFERITE

Ore suplimentare platite
Concediu anual de 22 de zile
Asigurari sociale si medicale platite
Mediu de lucru placut
Contractele pot fi mai lungi de 1 an.
Asiguram asistenta pentru obtinerea IPASVI sau Recunoasterea din partea Ministerului , pentru a putea lucra legal in Italia ca si asistent medical.

AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA ACREDITATA DE ITM

Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu in Bucuresti.

Ne puteti contacta si dumneavoastra la:

Tel:0213108369 / 0213108370
0722925341 ;0747911614
Tel/ Fax: 0213108370
sau email : contact@eurolife-consulting.ro