Asistente Medicale - Italia

Work Experience

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistenti Medicali Italia!

Postul consta in prestarea serviciilor medicale in cadrul sistemului de sanatate de stat din Italia. Zonele acoperite sint Milano, Genova, Udine. Contractele pot ajunge pe o perioada de trei ani!

Oferim conultanta si sprijin GRATUIT tuturor clientilor Work Experience, inclusiv depunerea si ridicarea actelor de la Ministerul Sanatatii de la Roma!

Dati click aici pentru detalii.

CERINTE

NU SE PERCEP COMISIOANE DE MEDIERE!

- diploma/specializare in domeniu sanitar.
- experienta in domeniu nu este obligatorie, dar constituie un avantaj
- disponibilitatea de muncii in sistemul de santatate de stat din Italia
- nu este obligatorie cunoasterea limbii italiana

BENEFICII OFERITE

Avem placerea sa oferim contracte pe durata a trei ani de zile pentru un salar lunar de 1700 Euro pe luna!

Curs GRATUIT de limba italiana
Cazare GRATUITA pe toata perioada cursului
Asistenta GRATUITA in depunerea si ridicarea documentelor de la Ministerul Muncii din Italia

Pentru mai multe detalii consultati site-ul firmei www.workexperience.ro

S.C. Work Experience S.R.L. este o companie ce are ca principal obiect de activitate selectia si plasarea fortei de munca in strainatate oferind programe de munca sau studiu in America si Europa! Garantia serviciilor noastre, o constituie numarul mare de aplicanti mediati in crestere de la an la an!