Asistent Medical in unitati sanitare din Italia

S.C. Domus Hospitalis S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Seriozitate.
Sa fie in posesia diplomei de asistent medical generalist sau alte specializari.

BENEFICII OFERITE

Se pune la dispozitie cazare. Plata celui de al 13-lea salar, dupa caz si al 14-lea, plata orelor suplimentare, spor de noapte, spor de risc, spor de vechime, concediu de odihna de pana la 35 de zile, inclusiv zilele de sarbatori legale acordate prin lege. Se ofera suport de instrure pentru limba italiana de specialitate, legislatie a muncii si educatie civica, necesare pentru promovarea examenului IPASVI.

S.C. Domus Hospitalis SRL,societate italo-romana,ofera asistentilor medicali posibilitatea de a obtine Declaratia de valoare,Equipollenza de la Ministerul Sanatatii italian.Pregateste asistentii pentru examenul IPASVI.Ofera locuri de munca in unitati sanitare din Italia.URGENT,cauta 60 asistenti aflati in posesia Equipollenzei pentru plecare in Italia.Tel 0332/405624;mail:domus_hospitalis@yahoo.com.