Asistent medical generalist Milano

ArenaJobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

ArenaJobs ofera locuri de munca pentru 2 asistenti medicali generalisti in Italia, Milano, care sa aiba recunoasterea diplomei de la Ministerul Sanatatii de la Roma si inscrierea la Ipasvi.
Oferta de munca este pentru un azil de batrani.
Salariul este conform contractului de munca, contract de munca care e romanesc.

CERINTE

Este necesara o buna cunoastere a limbii italiene la nivel conversational.
Unul dintre asistenti trebuie sa aiba Recunoasterea diplomei la Ministerul Sanatatii de la Roma si inscrierea la Ipasvi, pentru cea de-a doua persoana nu e obligatoriu.
Este o oferta ideala pentru doua persoane care se cunosc deja si indeplinesc conditiile de mai sus.
Disponibilitate imediata.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant si cazare.
Contractul de munca este romanesc.
ArenaJobs.ro este o firma de resurse umane. Ne ocupam de placement local si international.

ArenaJobs este o firma de internationala de resurse umane activa in Romania din anul 2007. Serviciile noastre includ recrutare, munca temporara si training. Vizitati site-ul nostru www.arenajobs.ro pentru mai multe informatii.