Angajam pentru Italia SOFERI PROFESIONISTI (TIR, Camion tonaj mare)

TOMASI Resurse UmaneSRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Contract pe perioada determinata
• Cele mai multe trasee sunt efectuate in Germania, Spania si Franta si Italia
Informatii generale:
• In momentul sosirii la sediul companiei de transport sunteti supus unui test de conducere care consta in parcarea tirului ,prinderea si desprinderea remorcii de cabina.
• Costul deplasarii la locul de munca este suportat de dumneavoastra; deoarece trebuie sa treceti testul de conducere.
• Nici un sofer nu trebuie sa detina propriul lui camion;
• Se vor planifica transporturile in asa fel incat angajatul sa aiba curse si camioane disponibile.

CERINTE

• Experienta in conducerea camioanelor de tonaj mare( 40Tone) in Europa ,
• Carnet de conducere categoria C+E, certificat ADR si card digital tahografic,( in cazul in care nu detineti cardul digital sau ADR se poate sa aplicati numai daca sunteti de accord ca dupa ce sunteti acceptat de angajator sa vi le obtineti)
• Cunostinte medii de limba italiana /engleza/germana/ franceza.

BENEFICII OFERITE

Salariu: 1600 - 1800 euro

S.C. Tomasi Resurse Umane S.R.L. este o companie romana cu management italian , autorizata de catre Ministerul Muncii, Solidaritatii Sociale si Familiei avand ca obiect de activitate munca temporar atat in tara cat si in tarile Uniunii Europene.
BRASOV, Codrul Cosminului, Nr.55
contact@tomasi.ro; Tel/Fax: 0368/004040;
Tel: 0368/004042; 0730 584472