Angajam ingrijitoare copii in Italia

SC Strategic HR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Activitati recreative pentru copil, fiind responsabila de siguranta acestuia;
• Antreneaza copilul in activitati creative si educative in raport cu varsta;
• Supraveghere copil, fiind responsabila de siguranta acestuia;
• Plimbari in parc si zone de agreement, fiind responsabila de siguranta acestuia;
• Gatit usor si hranit copil;
• Spalat hainute copil in timpul programului de odihna a copilului;
• Curatat si sterilizat, dupa caz, echipamentele necesare alimentatiei, le intretine curate;
• Igienizarea obiectelor cu care intra in contact copilul;
• Învata si încurajeaza copilul sa urmeze regulile de bază de igienă şi de curatenie;
• Are grija de igiena personala a copilului.

CERINTE

• Limba italiana nivel conversational – OBLIGATORIU;
• Persoană dinamică, abilă, sociabilă, comunicativă, amabilă şi energică;
• Responsabilitate;
• Spirit de organizare;
• Rapiditate în realizarea sarcinilor.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, cazare si masa.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si formare profesionala.