Ambalare si prelucrare legume in ITALIA

Daniov Plasament s.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se lucreaza in spatiu inchis unde se ambaleaza si proceseaza diferite legume ca: brocoli, conopida, finochi si rosii.
Toate aceste legume sunt aduse proaspat culese din camp pe banda de lucru pentru procesare si ambalare in diverse moduri;
Procesatul si ambalatul legumelor trebuie realizat corect urmand instructiunile primite de la superiori.
Fiind un domeniu unde se lucreaza cu produse alimentare se cere igiena maxima si seriozitate.

CERINTE

Este o munca solicitanta din punct de vedere fizic.
Trebuie sa te afli intr-o forma fizica buna, sa fii o persoana sanatoasa, sa ai dorinta de munca si o buna atitudine fata de responsabilitatile zilnice pe care le primesti.
Orice intarziere sau absenta de la locul de munca trebuie sa fie anuntata si justificata. Orice comportament neadecvat fata de colegi sau superiori poate conduce la incetarea contractului de munca.
Varste preferabile: 20 - 40 ani doar femei
Programul de lucru: 10 ore / zi, 6 zile/saptamana

BENEFICII OFERITE

Contract legal de munca pe 6 luni cu posibilitate de prelungire pana la 12 luni;
Persoanele care lucreaza bine, prezinta seriozitate si nu au absente nemotivate au posibilitatea de prelungire a contractului de munca;
- angajatorul asigura candidatilor cazarea gratuit in casute, cate 6 persoane in camera. In casute exista o bucatarie, toaleta si dusuri;
- transportul dus pana in italia este gratuit, platit de catre angajator;
- in caz de boala, angajatul este dus la medic de catre angajator;
- se ofera costumatia necesara in functie de lucrul ce trebuie facut de catre angajat.
Durata contractului de angajare: 6 luni
Transport asigurat: da
Cazare asigurata: da
Masa asigurata: nu
Salariu: 900- 1150 euro/luna

Firma de recrutare si plasare forta de munca in tara si strainatate.
Firma a fost infiintata in 2007 din dorinta de a veni cu ceva nou in Romania in domeniu recrutarii de personal.
In prezent avem locuri de munca in Franta, Marea Britanie, Belgia, Cipru, Italia.
Relatii la:
Mobil1: 0769466230
Mobil2: 0761338739
Fax: 0368466080
Email: daniovplasament@yahoo.com
Web site: www.daniovplasament.com