Ajutor bucatar pentru zona turistica din Italia! Selectie urgenta!

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

-sa taie si sa pregateasca ingredientele pentru mancare, sa curete si sa taie zarzavaturi si fructe, sa pregateasca feluri mai simple, sandvisuri si salate, sa gateasca feluri simple de mancare, sa curete vesela de bucatarie, sa curete si sa faca ordine pe tejghele, in camara si camera frigorifica, sa depoziteze pe rafturi produsele alimentare si conservele, sa umple olivierele cu ulei, solnitele cu sare etc. curatenia si intretinerea echipamentului si alte responsabilitati ce decurg din acest post

-sa stie sa pregateasca urmatoarele antipasti:
BROCCOLI ALLA PASTELLA
BROCCOLI FRITTI ( E??? UNA PIETANZA CATANESE)
BURRO AL FORMAGGIO MANDORLE E PISTACCHI (Da spalmare sulle tartine)
BURRO AL LIMONE ARANCIO E MANDARINO (Da spalmare sul pane abbrustolito o pesce)
CROCCHETTE DI CAROTE
CROSTINI ALLE VONGOLE

CERINTE

- experienta in pregatire antipasti
- cunoasterea limbii italiene la nivel intermediar/avansat

Persoana trebuie sa fie muncitoare, rezistenta la munca.

BENEFICII OFERITE

Avantaje:
- Salariu oferit : intre 1600-1800 euro / luna (in functie de experienta)
- preluare de la aeroport;
- cazare si masa oferite de catre angajator;
- contract legal de munca, asigurari sociale platite de angajator;
- asigurare medicala platita de angajator;

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.