Strungar, frezor, rabator, prelucrator metale prin aschiere

S.C. World Recruiting S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prelucrarea metalelor feroase începând cu dimensiuni mici până la piese cu dimensiuni de 2-2,5 metri pentru tot felul de industrii precum şi piese din aluminiu; prelucrarea pieselor pentru turbane, generatoare, industria de aviaţie, de armament.

CERINTE

Vârsta necesară: 35-55ani
Pregătire necesară: calificare în domeniu şi experienţă la maşini clasice şi cu comandă numerică;
Cerinţe obligatorii: să nu mai fi lucrat în Israel, paşaport valabil cel puţin 3 ani

BENEFICII OFERITE

Salariul asigurat: 2000 euro/lună
Cazarea : asigurată de către angajator, în apartamente, în apropierea fabricii
Masa: masa de prânz asigurată la cantina fabricii
Transportul: este asigurat biletul de avion de la Tel-Aviv-Bucureşti
Alte facilităţi: asigurări sociale si medicale plătite de către angajator

Suntem o agenţie care oferă consultanţă în vederea identificării unui loc de muncă.

Firma noastră este acreditată pentru serviciile de management ale resurselor umane, fiind înregistrată la Registrul Comerţului din Botoşani sub nr. J07/307/2009, cod fiscal RO 25945778, având punct de lucru în Botoşani, Str. Calea Naţională, nr. 44 C, et. 2 , în Iaşi, Şoseaua Moara de Foc, nr. 35 și Vaslui, Str Decebal, nr.16- acest aspect dovedind corectitudinea şi seriozitatea noastră.

Agenţia nostră pune la dispoziţia clienţilor, mai multe oportunităţi în ceea ce privește oferirea consultanței în vederea identificării unui loc de muncă ; acest lucru făcându-se în funcţie de cerinţele, calificările şi experienţa profesională, în urma unei evaluări psihosociale a candidatului.

Portofoliu societății noastre conține un număr semnificativ de contracte de colaborare semnate cu diferite agenții de plasare care ne furnizează oferte concrete de locuri de muncă în: Germania, Franţa, Cehia, Grecia, Cipru, Italia, Danemarca, Anglia în următoarele domenii: agricultură, construcţii (zidari, zugravi, dulgheri, fierari betonişti, ajutori şantier, şoferi, sudori, electricieni), măcelărie, hotelier, restaurant, electronic, fabrici (în diferite domenii de activitate).