Transator - dezosat carcasa vita

Eastmen Human Resources B.V. Mkkk

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Ești tranșator în căutarea unui nou loc de muncă în străinătate? Noi îți oferim șansa de a lucra în Irlanda cu contract full-time, condiții de lucru bune și salar competitiv!

Atenție! Nu percepem comision!

Descriere post:
- Tranșare / dezosare carcasă vită
- Se lucrează la bandă

CERINTE

- Experiență minim 5 ani în tranșare carne vită
- Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu
- Capabil de a lucra total independent

BENEFICII OFERITE

Ofertă:
- muncă full-time cu contract legal în Irlanda
- venit cuprins între 450 - 550 euro / net / săptămână
- se oferă cazare în schimbul sumei de 250 euro / lună
- se asigură transportul între locul de muncă și cazare

Aplică acum, iar noi te vom contacta cât de curând posibil!

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de sase ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.