medici specialisti si rezidenti in IRLANDA

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

MEDICI REZIDENTI SI SPECIALISTI IRLANDA!

Pediatrie, Radiologie, ATI, Obstetrica - Ginecologie

BRAINS CONSULTING este o agentie de recrutare cu o experienta complexa in recrutarea si plasarea personalului medical in Germania, Franta, Elvetia, Danemarca, Suedia, Norvegia, Republica Irlanda, Arabia Saudita si Emiratele Arabe Unite.

BRAINS CONSULTING ofera servicii de recrutare gratuite, iar candidatii beneficiaza atat de consultanta gratuita in vederea pregatirii documentelor necesare pentru a lucra in strainatate cat si de asistenta la instalare.

BRAINS CONSULTING recruteaza medici rezidenti si specialisti pentru spitale publice si private din Irlanda.

CERINTE

Cerințe :

- Diploma de absolvent Medicina Generala / Medic Specialist.
- Certificat de Confirmitate eliberat de Ministerul Sanatatii din Romania
- Limba Engleza: nivel avansat
- Experienta: minimum 3 ani pentru medici specialisti / minimum 6 luni pentru medici rezidenti.
- Inscrierea la colegiul medicilor din Irlanda (IMC)

Alte informații:
 Interviurile au loc fie telefonic, fie pe Skype.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Salariu: minimum 39.000 € brut / an medici rezidenti + garzi; minimum 55.000 – 70.000 € brut / an medici specialisti +garzi
- Contracte de lunga durata (determinate/nedeterminate)
- Oportunitati de lucru variate in spitale publice si private
- Asistenta pentru inscrierea in colegiul medicilor din Irlanda (IMC) in cazul obtinerii unei oferte de lucru prin intermediul BRAINS CONSULTING
- Asistenta pentru pregatirea documentelor necesare pentru a lucra in strainatate

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.