MEDICI SPECIALISTI - IRLANDA SI MAREA BRITANIE

EUROLIFE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

IRLANDA:

Posturi MEDICI MEDICINA DE URGENTA sau cu SPECIALIZARE (Medicina Generala, Medicina Interna, Cardiologie, GE, GU, Pneumologie, Neurologie, Psihiatrie, Pediatrie, Dermatologie, Radiologie, Chirurgie generala, CChirurgie Vasculara , Ortopedie , ORL)

Posturile disponibile sunt atat in spitale sau clinici publice, cat si in sistemul privat.

Salarizare : INTRE 35.000 EURO SI 38.000 EURO /AN insa difera in functie de specializare.

Durata: contract minim 1 an.Dupa 1 an se renegociaza.

Responsabilitati: Specifice postului.

MAREA BRITANIE:

Posturi MEDICI PEDIATRIE (in special) sau cu alta SPECIALIZARE (Medicina Generala, Medicina Interna, Cardiologie, GE, GU, Pneumologie, Neurologie, Psihiatrie, Pediatrie, Dermatologie, Radiologie, Chirurgie generala, CChirurgie Vasculara , Ortopedie , ORL) in cadrul spitalelor din Marea Britanie.

Salarizare minima : INTRE 36.000 -40.000 Lire Sterline /AN insa difera in functie de specializare.

Responsabilitati: Specifice postului

CERINTE

- Detin diploma de medic si specializare.
- Cunosc limba engleza la nivel mediu sau avansat
- Nu au cazier judiciar
- Experienta pentru Medici in Irlanda: minim 2 ani ( include perioada de rezidentiat)
- Experienta pentru Medici in Marea Britanie: minim 1 an ( dupa perioada de rezidentiat)

- Inregistrare IMC - Medical Council pentru Irlanda
- Inregistrare GMC - pentru Marea Britanie

BENEFICII OFERITE

-Cazare asigurata contra cost .
-Concediu anual platit 22 zile /an
-Ore suplimentare
-Contracte cu posibilitate de prelungire
-Organizam echivalari Diplome Medici / Asistenti Medicali in Irlanda, asistenta pentru obtinerea inregistrarilor din partea IMC si GMC.
-Organizam interviuri in Romania pentru pozitiile disponibile.

Eurolife Consulting este una din cele mai mari companii de recrutare personal din Romania .Infiintata in anul 2005 si are ca obiect de activitate selectia si plasarea fortei de munca pe plan intern si extern, cat si de dezvoltare a programelor culturale in Europa .Colaboram cu angajatori din Marea Britanie,Irlanda, Grecia si Cipru , Spania, Franta, Sua si Olanda pentru a oferi locuri de munca pentru persoane calificate in domeniul medical si hotelier . Fiecare client va fi asistat permanent de consultantul personal
Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibilii vor fi programati la interviu.
De asemenea ne puteti contacta si dumneavoastra la:

0213108369 / 0747911614 /

contact@eurolife-consulting.ro

Vizitati www.eurolife-consulting.ro