MEDICI SI ASISTENTE MEDICALE IN IRLANDA

Eurolife Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere MEDICI:
Posturi MEDICI GENERALISTI sau cu SPECIALIZARE in cadrul spitalelor din Irlanda .
Timp de lucru: 8 ore minim / schimburi

Salarizare : INTRE 19 EURO SI 25 EURO / ORA BRUT ( in functie de specializare)pentru primul an de contract.

Durata: contract minim 1 an.Dupa 1 an se renegociaza.

Responsabilitati: Specifice postului.

Descriere ASISTENTE MEDICALE:
Posturi asistente medicale in cadrul spitalelor din Irlanda .

Salarizare : aprox. 11 E - 14 E net / ora. ( in functie de spital)

Durata: contract minim 1 an.

CERINTE

Cerinte:

- Detin diploma de medic sau asistenta medicala.
- Cunosc limba engleza la nivel mediu/conversational
- Nu au cazier judiciar
- Experienta pentru : Asistente Medicale: minim 3 luni
: Medici : minim 5 ani cu tot cu rezidentiat (daca este cazul)

BENEFICII OFERITE

Cazare asigurata contra cost .
Concediu anual platit 22 zile /an
Ore suplimentare platite 50% in plus
Contracte cu posibilitate de prelungire
Organizam echivalari Diplome Medici / Asistenti Medicali in Irlanda

AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA ACREDITATA DE ITM

ADRESA: STR VASILE LASCAR NR 46 SECTOR 2 BUCURESTI
TEL: 0212114199 / 0751578738

office@eurolife-consulting.ro ; jobs@eurolife-consulting.ro

www.eurolife-consulting.ro