Junior Recruitment Project Manager

MG International

Job expirat

RESPONSABILITATI

MG INTERNATIONAL
MG International este un lider global de exper??i ??n procesul de recrutare cu peste 10 ani de experienta de recrutare pentru unele din cele mai mari companii globale din ??ntreaga lume.
Datorita expansiunii noastre rapide suntem ??n prezent ??n c??utarea pentru personae dinamice s?? se al??ture echipei noastre de recrutare.

Beneficii si recompense:
??? Excelenta oportunitate de a se al??tura unei echipe extrem de dinamice ??i de succes
??? Oportunitatea de a lucra pe o unitate de recrutare interna??ionala
??? Mediu de lucru multina??ional, profesional si prietenos
??? Oportunit????i s?? ramaneti in companie pe termen lung ??i sa progresati in cariera
??? Centrul ora??ului, aproape de transportul public
??? Remunera??ie excelenta (salariul de baz??, plus comision)

Cautam o persoana motivata capabil(a) s?? lucreze ??ntr-un ritm extrem de rapid ??i de a coordona mai multe proiecte cu volum mare de recrutare.

Profilul tau:
??? Limba engleza la nivel avansat
??? Fluen???? ??n alte limbi Europene e obligatorie
??? Minim 6 luni experienta de recrutare
??? Persoana cu atitudine de vanzari
??? Mod profesional
??? Abilitate de a lucra sub presiune
??? Abilit????i ???Multitasking???
??? Abilitate excelenta de comunicare
??? ??ncredere ??n sine

Loca??ie: Dublin, Irlanda
Salariu: 25-30EUR anual
Tip: Permanent, Full Time
Experienta: 1-2 ani

Aplica acum prin trimiterea CV-ului tau ??i scrisoare de motivare. La scrisoarea dumneavoastr??, V?? rug??m s?? ne anun??a??i de ce crede??i c?? sunteti candidatul potrivit ??i ce pute??i aduce echipei noastre.
Contacteaz-o pe Magdalena ASTAZI la 0035318943007

CERINTE

Meghen Group is the leading global expert in contact centre recruitment. With over 10 years experience of recruiting roles for some of the largest global leaders, throughout Europe, we understand the needs of the markets in which we operate in.