Infirmier in Centru de Ingrijire- Macroom, Co. Cork,Republica Irlanda

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

1 Profesie Infirmier in Centru de Ingrijire
2 Necesar personal 4
3 Descriere
Ingrijirea si igiena persoanelor varstnice aflate in centrul de ingrijire.
4 Locatie/ Tara Macroom, Co. Cork, Republica Irlanda
5 Data de inceput cat mai repede posibil
6 Data de sfarsit contractul este pe minimum 1 an de zile cu posibilitate de prelungire
7 Masa nu este asigurata
8 Cazare Sprijin in gasirea unei cazari,prima luna gratuita
9 Salariu brut Incepe de la 10 euro pe ora

CERINTE

10 Program de munca Minimum 37 de ore pe saptamana
11 Transportul Romania-Republica Irlanda Suportat de candidat .
12 Ore suplimentare Da
13 Asigurari Medicale Da
14 Asigurari sociale Da
15 Concediul Anual Da.platit de angajator
16 Training/ cursuri de formare Asigurate de angajator
17 Limbi straine Engleza la nivel mediu
18 Diploma/ Certificat Nu
19. Experienta necesara Minimum 6 luni
20 Permis de conducere Nu

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.