INFIRMIER, CENTRU DE INGRIJIRE ,LOCATIE : Dublin Cork Galway Wicklow ,Kildare, ,REPUBLICA IRLANDA,

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia: Infirmier
Tara: Republica Irlanda

Locatie : Dublin Cork Galway Wicklow si Kildare,
Pozitii disponibile:3
Locul de munca: Centru de Ingrijire
Salariul BRUT : minimum 10 Euro pe ora
Ce ofera Angajatorul :
 Perioada contractului: minimum 2 ani
 Perioada de proba :6 luni
 Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana,
 Asigurare medicala
 Cursuri de formare profesionala
 Biletul de avion este platit de angajat
 Ore suplimentare ,
 Concediu platit,
 Cazare asigurata de angajator contra cost

CERINTE

 Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit
 Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca
 Experienta de minimum 1 an de zile in ingrijirea persoanelor varstnice

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.