Doctori Pediatrie si ATI in Irlanda

Agentia de Recrutare A-team

Job expirat

RESPONSABILITATI

A-Team Medical Recruitment este bucuroasa sa ofere doctorilor interesati noi oportunitati profesionale in spitale de stat din Republica Irlanda.

In acest moment ofertele se adreseaza doctorilor cu specializarile : Pediatrie, Anestezie si Terapie Intensiva.

Interviurile pentru aceste posturi se vor organiza in 1 Decembrie la sediul A-Team din Budapesta.

CERINTE

Minim 2 ani de experienta post-absolvirea facultatii in Pediatrie, Anestezie si Terapie Intensiva.

Limba engleza - nivel avansat.

Detinerea documentelor necesare pentru inscrierea la Irish Medical Council: Certificat de Conformitate, Certificat de Onorabilitate, Pasaport valid.

BENEFICII OFERITE

Spitalele de stat va vor sustine 100 % in Irlanda: vor plati in avans inregistrarea dvs. la IMC, zborurile, vor asigura cazarea si se vor ocupa de formalitatile legate de asigurare si de deschiderea unui cont bancar.

Nivelul de salarizare variaza in functie de experienta avuta. Salariul de baza este cuprins intre 70.000 si 80.000 Euro / an (incluzand si garzile).

Veti putea incepe activitatea in Februarie - Martie 2011!

A-Team Medical Recruitment este o agenţie internaţională de recrutare şi plasare a cadrelor medicale în Marea Britanie şi Irlanda. În cazul în care aţi dori să lucraţi în Marea Britanie şi Irlanda, practicând una dintre profesiile pe care le promovăm, vă oferim consultanţă gratuită si vom fi alaturi de dvs pina in momentul in care incepeti activitatea.

Email: laurentiu.marc@ateamhr.com
Nr. tel. 021.300.90.87
Vizitati pagina noastra web: www.ateam.ro