Asistenti medicali pentru Nursing Homes – Irlanda de Nord

Primary Care Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Interviuri via Skype 28-29 MAI

Primary Care Recruitment selecteaza candidati pentru interviuri via Skype in luna Mai, pentru posturi cu contracte pe perioada nedeterminata in una din cele mai mari companii de Health Care din UK !
Acceptam aplicanti din toata Europa !
Asistenti medicali care doresc sa inceapa sau sa fundamenteze o cariera intr-un mediu Nursing/Care Home o sa aibe ocazia sa isi desfasoare activitatea in zone paliative, pe termen lung, reabilitare, de sanatate mintala si ingrijirea persoanelor varstnice.Nursing Homes din UK ofera conditii deosebite pentru ingrijirea pacientilor, permitand fiecarui Asistent Medical oportunitatea de a invata si a creste profesional.

CERINTE

Cerinte :
• Diploma de Asistent Medical/Nationalitate EU
• Nivel intermediar de Limba Engleza
• Motivatie puternica de a lucra in domeniile mentionate de Nursing
• Sentimentul de angajament si cunostinte de ingrijire a persoanelor varstnice
• Un spirit independent care doreste sa traiasca si sa lucreze in strainatate!

BENEFICII OFERITE

Conditii oferite :
• Monitorizarea personalizata a procesului de recrutare, de la aplicare pana la 6 luni dupa plasare
• Salarii nete de la 1800 €/luna
• Suport total cu acomodarea/cazarea initiala
• Training continuu
• Contracte pe perioada nedeterminata, fara perioada de proba

Primary Care Recruitment has been formed to provide specialist healthcare recruitment services across Europe and Globally.