Secrtara

Flexbau

Job expirat

RESPONSABILITATI

-procesarea datelo din cadrul firmeir

CERINTE

-cunstinte pc:word,xcell,explorer

BENEFICII OFERITE

-cazare,masa asigurata
-decontare transport

Flexbau Srl ( www.flexbau.ro ) este o firma care se ocupa cu importul , productia si distributia urmatoarelor produse :
- materiale abrazive:
suntem productori de benzi fara sfarsit (cu latimea max de 2 m) cu ajutorul masinilor italienesti Biko, discuri autoadezive si velcro, bureti abarazivi Awuko(Germania).
- paste, emulsii si lichide de slefuit Menzerna(Germania)
- fillere Bogh Consult (Danemarca)
- discuri de debitat si debavurat, pietre de polizor, biaxuri Tyrolit (Austria) si IBA(Serbia) - discuri diamantate, cabluri diamantate, carote diamantate Tyrolit (Austria)
- utilaje si consumabile pentru taiat beton/asfalt, utilaje pentru demolari Tyrolit- Hyddrosetress(Austria), AKC (Korea)
- utilaje pentru slefuit profile Fladder si Slipcon (Danemarca)
- scule electrice si pneumatice de mana Hitachi (Japonia)
- parchet din pluta Granorte (Portugalia)
- materiale de ambalaj (role stretch, folii adezive si PP )
- materiale adezive si utilaje pentru aplicare Buhnen (Germania)
- filtre Andreae (S.U.A.)

Produsele noastre se preteaza oricarei ramuri industriale: lemn, mobila, sticla, metal, piele, automobile, constructii.
Dealerii nostri regionali sunt amplasati in cele mai importane orase ale Romaniei: Bucuresti, Constanta, Galati, Iasi, Cluj, Reghin, Baia Mare, Bistrita, Arad , Timisoara, Craiova.
De asemenea, exportam in Ungaria, Bulgaria, Serbia si Republica Moldova .
Cifra noastra de afaceri este de aprox. 4 000 000 Eur si este in continua crestere.
Am fi foarte interesati in a colabora cu firma dvs . Daca si dvs sunteti de aceeasi parere, va rog sa nu ezitati a ne contacta la j.kovacs@flexbau.ro .

Cu stima ,
Ing.Dipl. Kovacs Ioan
Director General